Zapis zdjęciowej relacji ze Światowych Dni Młodzieży - Kraków 2016
Zdjęcia z Mszy Św. grupy koreańczyków w naszym kościele w ramach ŚDM w diecezjach
Jasełka 2015
Wycieczka do Sandomierza - 03.10.2015
Biesiada Dożynkowa - 13.09.2015
Pielgrzymka na Jasną Górę - 25.08.2015
Boże Ciało - Wola Blakowa 04.06.2015
Odpust i Bierzmowanie 09.05.2015
WIELKANOC 2015
VI PARAFIALNA BIESIADA DOŻYNKOWA
Boże Ciało - Kolonia Lgota Wielka - 19.06.2014
V PARAFIALNA BIESIADA DOŻYNKOWA
Pielgrzymka na Jasną Górę - 25.08.2013
Pielgrzymko - wycieczka do Włoch
Odpust parafialny 2013
Boże Ciało - Wiewiórów 2013
Św. Mikołaj przybył do dzieci :)
IV PARAFIALNA BIESIADA DOŻYNKOWA
PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ
Boże Ciało
Odpust i Bierzmowanie
Pielgrzymka do św. Katarzyny i na św. Krzyż

Odpust Parafialny 23.11.2017

Droga Krzyżowa w plenerze 2017

Wielki Tydzień 2017

Uroczystość Odpustowa ku czci N.M.P Łaskawej - Pani Lgockiej 12.05.2017

Wizytacja ks. biskupa seniora Antoniego Długosza

Uroczystość Trzech Kroli

Uroczystość odpustowa ku czci św. Klemensa p. m. patrona naszej parafii - 2016

Zapis zdjęciowej relacji ze Światowych Dni Młodzieży - Kraków 2016

Jasełka 2015

W Uroczystość Objawienia Pańskiego w naszym Kościele Parafialnym uczniowie z Zespołu Gimnazjalnego pod kierownictwem pani katechetki Edyty Siwczyk wystawili popularne jasełka.

Wycieczka do Sandomierza - 03.10.2015

Biesiada Dożynkowa - 13.09.2015

Pielgrzymka na Jasną Górę - 25.08.2015

Boże Ciało - Wola Blakowa 04.06.2015

Odpust i Bierzmowanie 09.05.2015

WIELKANOC 2015

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=XS0ulRkWZ0Q&feature=youtu.be{/youtube}

VI PARAFIALNA BIESIADA DOŻYNKOWA

Zapraszamy do obejrzenia zapisu filmowego oraz zdjęciowego z Parafialno - Gminnych Dożynek

Boże Ciało - Kolonia Lgota Wielka - 19.06.2014

V PARAFIALNA BIESIADA DOŻYNKOWA

Po raz piąty w drugą niedzielę września (08.09.2013) odbyły się Parafialno-Gminne Dożynki.

Pielgrzymka na Jasną Górę - 25.08.2013

Pielgrzymko - wycieczka do Włoch

W dniach 19.07.2013 - 28.07.2013 odbyła się pielgrzymko-wycieczka do Włoch - Toskania oraz do

Grobu Błogosławionego Jana Pawła II.

W drodze zwiedziliśmy Brno w Czechach. Następnego dnia pojechaliśmy do Montecatini Terme, skąd wyjeżdżaliśmy na zwiedzanie kolejnych miast Toskanii.

Odwiedziliśmy Sienę - miasto św. Katarzyny, Florencję - miasto działalności Michała Anioła,

Lukke z Sanktuarium Volto Santo, Pizze z Krzywą Wieżą,

San Gimignano oraz Volter - dwa urokliwe miasta średniowieczne.

Byliśmy również w Rzymie gdzie zwiedzaliśmy: Bazylikę św. Jana na Leteranie, później przeszliśmy pieszo do Coloseum,

następnie z Coloseum udaliśmy się przez Forum Romanum na Plac Wenecki(Ołtarz Ojczyzny).

Z Placu Weneckiego udaliśmy się do polskiego kościoła św. Stanisława gdzie znajdują się relikwie

Błogosławionego Jana Pawła II (kropla krwi i papieska sutanna).

Po kościele autobusem udaliśmy się w okolice Watykanu, tam nawiedziliśmy Bazylikę św. Piotra i

Błogosławionego Jana Pawła II.

Z Bazyliki przez Plac Navona udaliśmy się do Panteonu pózniej do Fontanny Di Trevi. Po chwili odpoczynku przechodząc

obok schodów hiszpańskich udaliśmy się do stacji metra. W godzinach wieczornych powróciliśmy do hotelu.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za wspólny wyjazd, modlitwę i zapraszam na kolejny wyjazd za rok.

Krótki zapis zdjęciowy możemy zobaczyć poniżej

Odpust parafialny 2013

Uroczystościom odpustowym przewodniczył były wikariusz naszej parafii ks. Ryszard Marciniak.

Procesja na uroczystości odpustowej ku czci Matki Bożej Łaskawej - Pani Lgockiej w dn. 11.05.2013.

Boże Ciało - Wiewiórów 2013

Św. Mikołaj przybył do dzieci :)

IV PARAFIALNA BIESIADA DOŻYNKOWA

09.09.2012r. Mszą św. sprawowaną przez ks. prałata Włodzimierza Kowalika dziękowaliśmy Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Po Mszy świętej przy suto zastawionych stołach przygotowanych przez gospodynie z poszczególnych miejscowości i dobrej muzyce bawiliśmy się do 22.00

PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ

W dniach 24.08 - 27.08.2012 odbyła się kolejna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Poniżej kilka fotek z drogi powrotnej

Boże Ciało

W drugą sobotę maja - jak co roku - obchodzimy uroczystość odpustową ku czci NMP Łaskawej - Pani Lgockiej. W tym roku przypadła ta uroczystość 12 maja i była połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania, którego udzielił J.E.Ks. bp Jan Wątroba i przewodniczył odpustowej sumie. Po zakończonej eucharystii odbyła się uroczysta procesja z udziałem nowo bierzmowanej młodzieży wokół naszej pięknej zabytkowej świątyni.

Odpust i Bierzmowanie

7 czerwca 2012r. miała miejsce uroczystość ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po raz pierwszy uroczystość ta odbyła się poza kościołem parafialnym. W tym roku gospodarzami byli mieszkańcy Woźnik. Przy pięknej pogodzie oraz bardzo dobrym przygotowaniu ołtarzy i trasy po mszy św. którą odprawił ks. wikariusz wyruszyła  procesja do czterech ołtarzy. Mieszkańcom Woźnik, OSP z Woźnik, Lgoty Wielkiej i Woli Blakowej, całej asyście i wszystkim uczestnikom składamy serdeczne Bóg zapłać. Zamieszczone tu fotografie świadczą o pięknym przygotowaniu trasy i przebiegu całej uroczystości.

Pielgrzymka do św. Katarzyny i na św. Krzyż

9 czerwca 2012r. odbyła się autokarowa pielgrzymka do św. Katarzyny i na św. Krzyż.

Po zwiedzeniu sanktuarium św. Krzyża i uczestnictwie w mszy św. dotarliśmy do klasztoru sióstr Benedyktynek w św. Katarzynie. Po krótkiej rozmowie z siostrą dyżurną i opowiedzeniu nam historii klasztoru oraz zgromadzenia udaliśmy się żeby zobaczyć zabytkowy dąb Bartek, gdzie mieliśmy tez smaczne kiełbaski z grilla.

Poniżej kilka fotografii :)